Always Hot

Пориньте у світ гарячих фруктових сімок разом з азартним слотом Always Hot. Насолоджуйтеся грою, при цьому не забуваючи про великі виграші.

Інтерфейс

Візуальне оформлення азартного геймплею Always Hot захоплює своєю яскравістю. Стосується це і фону, виконаного в багряних тонах.

Три барабани займають майже половину екранного простору. Справа від них знаходиться окремий монітор, на якому зображено коефіцієнти виграшів. Зверху буквально палає у вогні яскрава вивіска, тоді як знизу, дещо скромніше, розташовані «кредитні» панелі та кнопки управління.

Символи

Always Hot належить до фруктової класики. Саме тому на барабанах зустрічаються: вишні, лимони, апельсини, сливи, виноград, дзвіночки, гарбузи, зірки та гарячі сімки.

Ставки і виплати

Середня волатильність, 95% коефіцієнт повернення та п’ять фіксованих платіжних ліній – далеко не найпривабливіша пропозиція. От тільки в слоті Always Hot спрацьовує кожна ставка, що дозволяє «заробляти» постійно.

За запуск барабана клієнти змушені платити з власної кишені. Ціна – від 5 до 500 кредитів.

На базовий виграш в Always Hot впливають два фактори – вартість запуску барабана й отримана комбінація. Мінімальний та максимальний показники коливаються в межах 40 – 30 000 гривень відповідно.

А от що суттєво засмучує, то це відсутність бонусних пропозицій та джекпота.

Інші гральні автомати