Bananas Go Bahamas

Пориньте у бананові розваги разом з захопливим ігровим автоматом Bananas Go Bahamas. Насолоджуйтеся процесом, при цьому не забуваючи про великі виграші.

Інтерфейс

Візуальне оформлення намагається максимально передати всю атмосферу літніх розваг, які тільки можуть панувати на пляжі. Для фону використано зображення золотого піску, що зустрічається з хвилями океану.

Барабани займають понад половину всього простору екрана. У верхній частині знаходиться вивіска з назвою слота, виконана з бананів. «Кредитні» панелі та кнопки управління розташовані знизу.

Символи

Іконки геймплею виконані в єдиному стилі. Користувачі побачать на барабанах і колоду карт, і різні фрукти-персонажі, і бонусні символи.

Ставки і виплати

Bananas Go Bahamas пропонує клієнтам 96% коефіцієнт повернення, середню волатильність та дев’ять змінних ліній оплати.

За кожен спін геймери змушені платити з власної кишені. Вартість – в межах 1-900 кредитів.

Початковий виграш залежить від отриманої комбінації, а також ціни запуску барабанів. Мінімальний та максимальний показники – 2 і 900 000 гривень відповідно.

Також не слід забувати про бонуси, серед яких:

  1. Дикий. Поява такого символу призводить до заміни п’яти знаків одночасно. Усе – для пошуку максимально прибуткової комбінації.
  2. Скаттер. Запускає х10 множник та до 45 безкоштовних ігор.
  3. Бонусний раунд. Його можна відкрити після вдало спрацьованої ставки. Суть гри полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна правильна відповідь подвоює виграш.
Інші гральні автомати