Book of Ra Deluxe

Пориньте у світ пірамід, древніх таємниць, фараонів та загробного життя разом з дивовижним ігровим автоматом Book of Ra Deluxe.

Інтерфейс            

Візуальне оформлення геймплею доповнює загальну тематику слота. На фоні можна побачити стіни древнього храму з численними розписами й ієрогліфами, а також піски пустелі, піраміди й неймовірний багряний захід Сонця.

Барабани займають понад половину всього простору екрана. Над ними у вигляді крил розташована вивіска з назвою слота, а от знизу – «кредитні» панелі та консоль управління.

Символи

Всі іконки в слоті Book of Ra Deluxe виконані в єдиному стилі. Так, на барабанах представлені і колода карт, і науковці, і різні золоті статуетки, і навіть бонусні знаки.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Book of Ra Deluxe – доволі вигідний у фінансовому плані. Цьому сприяють середня та висока волатильності, десять змінних ліній оплати та майже 97% коефіцієнт повернення.

Усі спіни в грі платні. За один запуск барабанів доведеться викласти від 1 до 100 кредитів.

Початковий виграш залежить лише від отриманої комбінації. Максимально тут можна «заробити» лише 5 000 гривень. Проте не варто засмучуватися, адже ситуацію здатні покращити:

  1. Дикий. Замінює собою до шести символів на барабанах.
  2. Скаттер. Запускає 10 безкоштовних обертань та х10 множник.
  3. Ризик-гра. За правильне вгадування кольору карт клієнти подвоюють виграш.
Інші гральні автомати