Book of Ra

Відкривайте таємниці древніх єгиптян, фараонів та їхніх богів разом з азартним геймплеем Book of Ra. Проходьте цікаві місії, здобуваючи чималі кошти.

Інтерфейс

Якість графіки – майже мультиплікаційного типу. Для фону тут підібрано зображення храму та пірамід віддаля, які лише тінями відбиваються у зоряному небі.

Барабани займають понад половину всього екранного простору. Над ними у вигляді крил красується вивіска з назвою слота. «Кредитні» монітори та кнопки управління ігровим процесом знаходяться знизу.

Символи

Іконки в Book of Ra лише підсилюють загальну атмосферу гри. Так, на барабанах представлені: колода карт, статуетки з чистого золота, головний персонаж і, звісно ж, бонусні знаки.

Ставки і виплати

Фінансові пропозиції ігрового автомата Book of Ra важко назвати щедрими. Користувачів чекають 95% коефіцієнт повернення, середня волатильність та лише дев’ять змінних ліній оплати.

Спіни в Book of Ra платні. За один запуск барабанів клієнтам доведеться викласти від 1 до 900 кредитів.

Базовий виграш залежить від двох чинників – комбінації, що випала, та попередньої ціни спіна. Так, мінімально Book of Ra надає 5 грн, тоді як максимально – 500 000.

Щодо бонусів, він тут один – скаттер, представлений Книгою мертвих. Поява символа запускає 10 фріспінів з додатковим множником виграшу в х3.

Інші гральні автомати