Columbus Deluxe

Відправляйтеся у захопливі морські подорожі, відкривайте нові землі, вивчайте незвідані світи разом з привабливим ігровим автоматом Columbus Deluxe. При цьому ще й непогано «заробляйте»!

Інтерфейс

Візуальне оформлення Columbus Deluxe переносить користувачів у минулі століття, а саме – в епоху життя Христофора Колумба. На фоні геймери побачать зображення корми корабля та карту з досі невивченими землями.

П’ять барабанів займають понад половину всього простору екрана. Зверху над ними знаходиться вивіска з назвою слота. В нижній частині можна побачити кнопки для управління азартним процесом та «кредитні» панелі.

Символи

Розробники добре постаралися над оформленням іконок геймплею. Так, на барабанах геймери побачать і колоду карт, і золоті скарби, і головних персонажів, і бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Десять змінних ліній оплат, середня волатильність та 95% коефіцієнт повернення – ось що пропонує клієнтам ігровий софт Columbus Deluxe.

За кожен спін геймери змушені платити самотужки. Ціна коливається в межах 1-1 000 кредитів.

Аби дізнатися суму початкового «заробітку», потрібно зіставити вартість спіна та значення отриманої комбінації. Так, мінімальний та максимальний виграш становлять 5 і 500 000 гривень відповідно.

У грі Columbus Deluxe присутні й такі бонуси:

  1. Скаттер. Запускає 10 фріспінів, під час яких виграші мають додатковий множник.
  2. Дикий. Змінює до п’яти знаків на барабанах.
  3. Ризик-гра. Геймер має шанс подвоїти виграш, якщо правильно вгадає кольори карт, що з’являються на екрані.
Інші гральні автомати