Fruit Cocktail

Відправляйтеся у світ соковитих фруктів та неймовірних коктейлів разом з захопливим ігровим автоматом Fruit Cocktail. Насолоджуйтеся юзанням з великими грошовими призами.

Інтерфейс

Візуальне оформлення азартного геймплею Fruit Cocktail можна назвати дещо застарілим у плані якості графіки. Але це не дивно, зважаючи на вік розробки. Для фону тут підібрано коктейль насиченого синього кольору, в якому плавають лід та полуничка.

Барабани займають близько половини всього простору екрана. Над ними знаходяться яскрава кольорова вивіска та «кредитні» панелі. Зліва та справа можна знайти консоль управління.

Символи

Знаки слота Fruit Cocktail суворо відповідають тематиці геймплею. Тут ви зустрінете лише різноманітні фрукти, а також декілька бонусних символів.

Ставки і виплати

Понад 96% коефіцієнт повернення, середній показник волатильності та дев’ять змінних платіжних ліній – доволі непогано, як для азартної легенди.

Кожен спін у грі платний, ціну обирають геймери. Головне, аби показники ставки знаходилися в межах 1-900 кредитів.

Початково на «заробіток» у Fruit Cocktail впливає лише зібрана комбінація. За таких умов сума максимального виграшу становить тільки 5 000 гривень.

Завчасно розчаровуватися не варто, оскільки у грі є чимало бонусів, серед яких:

  1. Джекпот. 125 тисяч гривень.
  2. Дикий – коктейль. У пошуках найприбутковіших комбінацій змінює всі знаки на барабанах.
  3. Ризик-гра. Слід вгадати більшу карту, аніж запропонує дилер.
  4. Максимальний множник. З’являється вибірково і збільшує виграш від х2 до х100 разів.
Інші гральні автомати