Lucky Haunter

Хочете приємно провести час в барі з різними закусками й випивкою, але при цьому непогано «заробити»? Тоді відкривайте ігровий автомат Lucky Haunter і насолоджуйтеся процесом.

Інтерфейс

З перших секунд слот Lucky Haunter переносить геймерів у паб. На фоні можна побачити відвідувачів, кілька бочок з хмільним трунком й саме оформлення закладу.

Барабани займають близько половини всього простору екрану. Над ними знаходяться маленька вивіска з назвою слота, а також «фінансові» монітори. Усі кнопки управління розробники встановили зліва та справа.

Символи

Іконки слота Lucky Haunter максимально доповнюють загальну тематику геймплею. На барабанах представлені різні алкогольні напої та закуски. Тут також зустрічаються бонусні символи.

Ставки і виплати

95% коефіцієнт повернення, середній показник волатильності та дев’ять змінних ліній оплати – доволі непогана фінансова пропозиція від Lucky Haunter.

Кожен спін у геймплеї платний. За оберти барабанів доведеться викласти від 1 до 900 кредитів.

Початковий виграш залежить лише від зібраної комбінації й досягає максимального показника в 5 000 гривень. Так, це не так вже й багато, проте не слід забувати про бонуси:

  1. Джекпот. Сталий виграш у розмірі 675 000 грн.
  2. Ризик-гра. Полягає у вгадуванні пивних банок. Правильні відповіді подвоюють виграш.
  3. Бонусна гра 1. Користувач вибирає кришечку, під якою знаходиться приз.
  4. Бонусна гра 2. Знову ж таки вгадування, але вже страви. Кожне блюдо символізує відповідний приз.
  5. Дикий – підкова. Змінює всі знаки на барабанах.
Інші гральні автомати