Pharaoh's Gold II

Хочете знайти неймовірні багатства фараонів? Тоді відкривайте ігровий автомат Pharaoh's Gold II й насолоджуйтеся процесом та виграшами.

Інтерфейс

Від візуального оформлення слота Pharaoh's Gold II можна було б чекати більшого. Бо справді не дуже зрозуміло, навіщо для фону розробники використали зображення помаранчевої шкірки від апельсина.

П’ять барабанів займають близько половини всього простору екрана. Над ними, приглядаючись, можна побачити помаранчевий надпис – назву гри. Знизу розробники розмістили консоль управління та монітори, що відображають фінансові операції.

Символи

Всі знаки Pharaoh's Gold II виконані в єдиному стилі та повністю відповідають загальній тематиці слота. Тут на барабанах геймери побачать: колоду карт, різні статуетки, а також бонусні символи.

Ставки і виплати

Дев’ять змінних ліній оплати можуть дещо розчарувати – це не так багато, як би хотілося насправді. Проте ситуацію покращують 95% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

Платити за оберти барабанів геймери змушені самостійно. Ціни – від 1 до 900 кредитів.

Попередньо на виграш впливають два фактори – вартість оберту барабанів та отримана комбінація. У такому випадку показники мінімального та максимального «заробітку» – 2 і 900 000 гривень відповідно.

Є у Pharaoh's Gold II і бонуси:

  1. Дикий. Змінює собою до п’яти знаків на барабанах, збираючи максимально виграшні комбінації.
  2. Скаттер. Запускає 15 фріспінів, виграш в яких додатково потроюється.
Інші гральні автомати