Pyramid

Пориньте у світ пірамід, древнього царства і таємниць, що вартують життя, разом з захопливим азартним геймплеєм Pyramid. Насолоджуйтеся ігровим процесом, при цьому непогано «заробляючи».

Інтерфейс

Оформлення Pyramid вражає деталізацією та якістю графіки. З моменту завантаження клієнти опиняються біля підніжжя великої піраміди, що височіє у відблисках зоряного неба. Зрідка відкривається потаємний хід всередину.

Незвичні барабани – з кількістю блоків від трьох до п’яти – займають понад половину всього простору екрана. Над ними знаходяться маленькі вивіска та інтерактивний монітор. Кнопки управління та «кредитні» панелі розробники розмістили знизу.

Символи

Іконки Pyramid доповнюють загальну тематику гри. Клієнти побачать і карткову колоду, і атрибути древніх єгиптян, і бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

96% коефіцієнт повернення та середня волатильність – ніщо, у порівнянні з кількістю платіжних ліній, які клієнтам пропонує геймплей Pyramid. А все – через їхню кількість у 100 одиниць!

Кожен спін у грі платний. Його вартість коливається від 10 до 1 000 кредитів.

Ігровий автомат Pyramid відрізняється і тарифікацією оплати. Так, виграш приносить не фіксовану суму, а множник ставки від х1 до х50.

Не слід забувати й про бонуси:

  1. Дикий. За одну появу може змінювати на барабанах до п’яти символів.
  2. Мультиплікатор. Додатковий множник ставки в х10.
Інші гральні автомати