Resident

Пориньте у світ мафії та «блатних» розбірок разом з ігровим автоматом Resident. Проходьте захопливі місії, ще й не забуваючи «заробляти».

Інтерфейс

Весь дизайн гри Resident сміливо можна назвати холодним, оскільки переважає в оформленні сірий металік. На фоні зображено не то закинуту будівлю, не то камеру СІЗО. На підлозі правоохоронець розгрібає купу паперу, шукаючи якусь важливу інформацію.

П’ять барабанів займають майже половину всього простору екрана. Над ними знаходяться вивіска з назвою, а також «фінансові» монітори. Кнопки управління розташовані знизу.

Символи

Іконки Resident повністю передають загальну атмосферу геймплею. Клієнти побачать різну зброю, документи, атрибути втікачів тощо.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Resident можна назвати доволі вигідним геймплеєм. Усе – через дев’ять змінних ліній оплати, середню волатильність та 95% коефіцієнт повернення.

Спіни у грі платні. Ціна – від 1 до 900 кредитів.

Базовий виграш залежить лише від зібраної комбінації та максимально може досягати позначки в 5 000 гривень. Суттєво збільшити цю суму здатні:

  1. Джекпот. 500 000 гривень.
  2. Дикий. Змінює за один раз до п’яти знаків на барабанах.
  3. Ризик-гра. Аби отримати додатковий виграш, клієнт повинен витягнути карту, яка буде більшою за запропоновану дилером.
  4. Бонусна гра. Полягає у вгадуванні сейфів та дверей, за якими знаходяться різні призи.
Інші гральні автомати