Rock Climber

Пориньте у світ льодовиків, снігу та постійної небезпеки разом з ігровим автоматом Rock Climber. Тренуйте в собі навички альпініста, при цьому ще й непогано «заробляючи».

Інтерфейс

При одному погляді на Rock Climber стає холодно, адже все вкрито снігом, а вершини гір – ще й льодом. Не дивно, що альпініст намагається зігрітися біля вогнища.

П’ять барабанів займають менш як половину всього простору на моніторі. Над ними знаходяться обледеніла вивіска та кілька «кредитних» панелей. Усі кнопки управління розробники встановили знизу.

Символи

Знаки ігрового автомата Rock Climber суворо відповідають загальній тематиці слота. Окрім головного героя клієнти побачать найнеобхідніші в житті альпініста речі.

Ставки і виплати

Коефіцієнт повернення в 96%, середня волатильність та дев’ять змінних ліній оплат роблять Rock Climber фінансово привабливим геймплеєм.

За кожен спін клієнти платять самотужки в межах 1-900 кредитів.

Стартовий виграш залежить винятково від зібраної комбінації. Саме тому мінімальний та максимальний показники тут – 2 і 5 000 гривень відповідно. Проте не слід передчасно розчаровуватися, оскільки у грі є такі бонуси:

  1. Дикий. Змінює всі знаки на барабанах.
  2. Скаттер. Активує до 25 фріспінів та до х10 множник.
  3. Джекпот. Фіксована ставка в розмірі 500 000 гривень.
  4. Бонусна гра. Клієнт має піднятися на скелю, виконуючи різні завдання. Від швидкості та вправності залежить сума призу.
  5. Ризик-гра. Полягає у вгадуванні кольору карт.
Інші гральні автомати