Sharky

Пориньте у світ піратів та зубатих небезпечних акул разом з ігровим автоматом Sharky. Приємно проводьте час, при цьому насолоджуючись великими виграшами.

Інтерфейс

Візуальне оформлення азартного геймплею Sharky і зовсім не віщує біди. Для фону розробники вибрали зображення чистого океану під водою. Лише віддаля можна побачити акулу, що виблискує у променях сонця майже під поверхнею.

Барабани займають понад половину всього простору. Над ними розміщена вивіска з назвою софта, тоді як внизу – «кредитні» панелі та кнопки управління.

Символи

Іконки геймплею Sharky виконані в єдиному стилі. Всього їх можна розділити на декілька груп: колода карт, персонажі, бонусні пропозиції, атрибути піратів.

Ставки і виплати

Дев’ять змінних ліній оплати, середній показник волатильності та понад 96% коефіцієнт повернення – ось що клієнтам пропонує ігровий автомат Sharky.

За кожен спін геймерам доведеться платити з власної кишені. Цінові показники – в межах 1-900 кредитів.

Базовий виграш у грі залежить від двох факторів – отриманої на барабанах комбінації та вартості спіна. У такому випадку найбільше можна «заробити» 500 000 гривень.

Проте не слід забувати і про бонуси:

  1. Скаттер. Автоматично активує 10 фріспінів з підвищеним множником в х3.
  2. Дикий. У пошуках виграшних комбінацій за один раз може змінити до шести карт на барабанах.
  3. Ризик-гра. Її клієнт може запустити після вдало спрацьованого спіна. Суть гри полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна правильна відповідь подвоює виграш, а от хибна – його «спалює».
Інші гральні автомати