Sizzling Hot Deluxe

Пориньте з головою в захопливі азартні фруктові сімки разом з ігровим автоматом Sizzling Hot Deluxe. Проводьте приємно час, при цьому «заробляючи» тисячі гривень щодня.

Інтерфейс

Як уже зазначалося, слот Sizzling Hot Deluxe – своєрідна класика, для якої характерним є яскраве оформлення. В цьому випадку для фону підібрані три панелі фіолетового та червоного кольорів.

П’ять барабанів займають близько половини простору на моніторі. Над ними красується яскрава вивіска з назвою софта. Консоль управління та панелі, на яких зображено кредитні операції, знаходяться знизу.

Символи

В Sizzling Hot Deluxe класика прослідковується в усьому. Саме тому на барабанах клієнти побачать численні фрукти, а також сімку й зірку. Остання – скаттер.

Ставки і виплати

Попри критично малу кількість платіжних ліній – лише п’ять фіксованих, не варто передчасно засмучуватися. Виграш на кожному спіні гарантують 96% коефіцієнт повернення та змінна середня й висока волатильності.

Кожне обертання барабанів у грі Sizzling Hot Deluxe платне. Ціна знаходиться в межах 5-500 кредитів.

Базовий виграш напряму залежить від отриманої комбінації та вартості спіна. Максимально в Sizzling Hot Deluxe можна «заробити» 500 000 гривень.

Додатковий дохід приносять і бонуси:

  1. Скаттер. Надає 10 безкоштовних обертань та х10 множник.
  2. Ризик-гра. Її можна активувати лише після вдалої ставки. Вгадуючи кольори карт, клієнт подвоює виграш.
Інші гральні автомати