The Money Game

Пориньте у світ грошових пригод, фінансових операцій (а подеколи й махінацій) разом з неймовірним ігровим автоматом The Money Game.

Інтерфейс

Оскільки слот тісно пов’язаний з доларом (ставки доступні у гривнях), для фону розробники використали головний колір валюти – зелений. На цьому візуальне оформлення можна вважати завершеним.

П’ять барабанів займають близько половини всього екранного простору. Над ними яскраво виблискує золота вивіска. А от панелі, що відображають кредитні операції, та консоль управління знаходяться в нижній частині.

Символи

Гроші, гроші та ще раз гроші. Їх можна побачити майже на кожній іконці в The Money Game. Проте таку кількість «зелених» дещо розбавляють колода карт та головний персонаж.

Ставки і виплати

Ігровий автомат The Money Game пропонує своїм користувачам дев’ять змінних ліній оплати, 96 відсотків коефіцієнт повернення та середню волатильність, що робить його доволі привабливим фінансово.

Спіни у грі платні. Їхня вартість коливається в межах 1-900 кредитів.

Два чинники впливають на базовий виграш. Це – ціна спіна та отримана комбінація. Саме тому мінімальний та максимальний показники «заробітку» – 2 і 900 000 гривень відповідно.

Проте не слід забувати про бонуси, які додатково збільшують дохід. Серед них:

  1. Дикий. При появі головний персонаж може замінити собою до шести символів, намагаючись зібрати максимально виграшну комбінацію.
  2. Скаттер – знак долара. Активує 15 фріспінів з множником виграшу в х3.
Інші гральні автомати