Ultra Hot Deluxe

Пориньте з головою у світ азартних фруктових сімок разом з ігровим автоматом Ultra Hot Deluxe. Насолоджуйтеся процесом, при цьому непогано «заробляючи».

Інтерфейс

Візуальне оформлення азартного геймплею Ultra Hot Deluxe приваблює своєю яскравістю. Для фону розробники використали язики полум’я в червоних, жовтих та помаранчевих кольорах.

Три барабани займають понад половину всього простору екрана. Над ними у менших язиках полум’я красується вивіска з назвою софта. Знизу знаходяться кнопки управління та «кредитні» панелі.

Символи

Іконки Ultra Hot Deluxe виконані в єдиному стилі та повністю відповідають загальній тематиці геймплею. Тут клієнти побачать різні фрукти, а також ікси, Бари, зірки та сімки.

Ставки і виплати

Почувши про п’ять фіксованих ліній оплати, можна розчаруватися. Проте ситуацію суттєво покращують 96% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

Кожен спін у грі платний. Його вартість – від 5 до 500 кредитів.

Виграш початково залежить від двох чинників – ціни спіна та отриманої на барабанах комбінації. Так, мінімально в Ultra Hot Deluxe можна «підняти» 5 грн, тоді як максимально – 75 000 гривень.

Не слід забувати і про бонуси:

  1. Ризик-гра. Стає доступною після кожної вдало спрацьованої ставки. Полягає у вгадуванні кольору карт.
  2. Множник. Активується тоді, коли на барабанах випадає лише один символ. Наприклад, дев’ять апельсинів.
Інші гральні автомати