Zeus 1000

Побувайте на Олімпі, відчуйте себе в ролі одного з богів і при цьому «заробіть» чималі гроші. Не вірите, що таке можливо? Тоді відкривайте ігровий автомат Zeus 1000 й переконуйтеся в цьому самотужки.

Інтерфейс

Над візуальним оформленням слота Zeus 1000 розробники попрацювали на славу. Усе починається з заставки, де геймерів зустрічає сам верховний бог – Зевс. Для основного фону підібрано зображення засніженого Олімпу, що височіє в ясному блакитному небі.

Барабани, а їх тут два – класичний та великий, займають майже весь екранний простір. Зліва зверху знаходиться вивіска, а от знизу – «кредитна» панель та консоль управління.

Символи

Ігровий автомат Zeus 1000 продуманий до деталей. Зокрема, це стосується іконок. Так, на барабанах час від часу постають і колоди карт, і Зевс, і різноманітні атрибути бога, і що найголовніше – бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Головна особливість Zeus 1000 – 100 фіксованих платіжних ліній. Після цього показника мало хто цікавить додатковими 96% коефіцієнта повернення та високою волатильністю.

Спіни у грі платні. З власної кишені за один запуск барабана доведеться викласти від 0,01 до 250 кредитів.

Стартовий виграш залежить винятково від зібраної комбінації та досягає максимальної позначки в 500 гривень. Погодьтеся, мало. Але тут не слід забувати про бонуси:

  1. Скаттер. Запускає 10 фріспінів та додатковий множник в х10.
  2. Дикий. За одну появу може замінити до шести символів, аби зібрати найприбутковішу комбінацію.
  3. Фріспіни. З’являються після певної кількості платних запусків. Мають додатковий множник виграшу.
Інші гральні автомати